Çalıkuşu Dizisi Son Bölümü İzle

Çalıkuşu 1. bölüm izle

Çalıkuşu 1. bölüm izleMerhabalar, sizlere bu yazıda çalıkuşu 1. bölüm izlemeniz için paylaşımlar yapacağız. Bu dizinin takipçileri için özel olarak açtık bu siteyi ve sizlere sorunsuz hizmet vermek istiyoruz. Çalıkuşu dizisi 24 Eylül 2013 Salı günü, saat 20:00′da Kanal D ekranlarında başlayacaktır arkadaşlar sizlere duyurmuş olalım. Dizinin şöyle bir sloganı var “Yeni başlayanlar için sabır ve umut dersleri…” gerçekten etkileyici bir dizi gibi gözüküyor.

Çalıkuşu 1. bölüm konusu

Kanal D’nin başrollerini Burak Özçivit ile Fahriye Evcen’in paylaştıkları, yapımını TIMS Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı’nın üstlendiği, yönetmenliğini Çağan Irmak ve Doğan Ümit Karaca’nın üstlendiği, senaryosunu Sevgi Yılmaz’ın kaleme aldığı, Reşat Nuri Güntekin’in ölümsüz romanından ekrana uyarlanan yeni dizisi “Çalıkuşu” bu akşam (24 Eylül Salı) saat 20.00’de ilk bölümü ile ekrana geliyor. Çalıkuşu 1. bölüm donmadan izleyeceksiniz buradan.

Çalıkuşu’nun ilk bölümünün konusu şöyle;
Beş yaşındayken annesini kaybeden Feride, asker babası Nizamettin Bey’in, hiç zaman kaybetmeden vazife başına dönmek zorunda oluşu yüzünden, yatılı okula verilir. Annesinin ölümünü henüz sindiremeden babası da uzaklaşmıştır hayatından. Bu son vedasıdır babasına, son dokunuştur… Kimsenin bilmediği.

Feride, 12 yaşına geldiğinde, teyzesi Besime’nin konağına babasının şehit haberi gelir. Hayat bir bir sevdiklerini almaktadır. Feride öksüz, Feride yetim, Feride hırçın… Herkes acısını başka yaşar: Feride yaramazlıkla, hırçınlıkla ve türlü oyunlarla…

İzin günleri Besime Teyze’nin konağında kuzenleri; Necmiye ve Kamran’la geçer. Yıllar acele eder. Genç kızdır Feride, Kamran’sa yakışıklı bir hekim… Ateş ve baruttur onlar.

Fransız Mektebi’nde herkes gönül verir birine. Sevilmeyi hak etmediğini düşünen Feride, yüreğindeki kıpırtılardan korkar. Fark edilmeyi bekler, kaçar. Gözleri değince onun gözlerine, bakışlarını kaçırır. Yanyana gelince, kalbinin çağrısının duyulmasından korkar. Saklar içindekileri. Öyle ya, hayat acımasızdır ona. Aşk, Feride’ye uğrar mı? Gönlüne düşer mi sevdiceğinin? Sevse kaybeder mi yine, o güne kadar her sevdiğini kaybettiği gibi? Yüreklere dokunacak ,köprü kuracak kalplerden kalplere…

Çalıkuşu 1. bölüm izleme kısmı…

Evet arkadaşlar şimdi sizlere çalıkuşu 1. bölüm izleme stilimizi anlatmak istiyorum. Şöyle ki telif hakkına takılmadan sizlere sorunsuz paylaşım yapabilmek için diziyi direkmen burada yayınlamayacağız. Youtube kanalımıza diziyi yükleyerek sizlere buradan youtube uzantısını paylaşacağız. Youtube.com/ ‘dan sonra “watch” ile başlayan kısmı sizlerle paylaşacağız ve kolayca diziyi izleyeceksiniz. Çalıkuşu 1. bölümü tek parça izleyebileceksiniz.

Çalıkuşu 1. bölümü izleme talimatları aşağıda

http://www.kanald.com.tr/ sitesinden dizi sorunsuz izlenebilir. Şimdi yapacağınız işlemi şöyle anlatayım. “Kanald.com.tr/Buraya aşağıdaki uzantı gelecek”

Dizi Uzantısı: “calikusu/Video/1Bolum/20239″ (tırlaklar olmadan uygulayın)

İyi seyirler.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.4/10 (28 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +5 (from 9 votes)
Çalıkuşu 1. bölüm izle, 7.4 out of 10 based on 28 ratings

Benzer Konular

Çalıkuşu 25. bölüm tek parça 10 Nisan Perşembe

Çalıkuşu 25. bölüm tek parça 10 Nisan Perşembe

 Çalıkuşu 25. bölüm tek parça izle, Çalıkuşu son bölümü izle ile tekrar beraberiz. çalıkuşu 25....

Çalıkuşu 24. bölüm tek parça izle 3 Nisan Perşembe

Çalıkuşu 24. bölüm tek parça izle 3 Nisan Perşembe

 Çalıkuşu 24. bölüm de neler olacak ? Çalıkuşu 24. bölüm yeni gününde ve yeni saatinde. Çalıkuşu...

Çalıkuşu 23. bölümü izle 25 mart

Çalıkuşu 23. bölümü izle 25 mart

Çalıkuşu 23. bölüm izle bir hafta daha rötar yaptı. Çalıkuşu 23. bölüm de neler olduğunu....

Çalıkuşu 23. bölüm izle 25 Mart Salı KanalD

Çalıkuşu 23. bölüm izle 25 Mart Salı KanalD

 Çalıkuşu 23. bölüm izle ve Çalıkuşu son bölümü tek parça izle ile verdiğimiz hizmetler dışında...

Çalıkuşu 23. bölüm tek parça izle son bölüm 25 Mart Salı

Çalıkuşu 23. bölüm tek parça izle son bölüm 25 Mart Salı

 Çalıkuşu son bölümü tek parça izle, Çalıkuşu son bölüm, Çalıkuşu 23. bölüm izle, Çalıkuşu 23....

Yukarı