Çalıkuşu Dizisi Son Bölümü İzle

Çalıkuşu 5. Bölüm Tek Parça izle 22 Ekim Salı

Çalıkuşu 5. bölüm izleEski devirlerden günümüze gelen ölümsüz aşk hikayesi Çalıkuşu 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Çalıkuşu 5. bölüm 22 Ekim Salı akşamı ekranlara gelecek. İşte Çalıkuşu 5. bölümde yaşanacaklar… Hayranlarının merakla beklediği Çalıkuşu 5. bölüm izle seçenekleri yayınlandı. Çalıkuşu dizisi yeni olmasına rağmen Önceki bölümleriyle izleyicisinden tam not aldı ve çok beğenildi. Yakışıklı Burak Özçivit ve güzel oyuncu Fahriye Evcen’in başrollerinde oynadığı Çalıkuşu dizisi her yeni bölmü ile daha da ilgi çekliyor. Çalıkuşu 5. bölüm izle, Çalıkuşu 5. bölüm fragmanı, çalıkuşu 5. bölüm fragmanı izle, çalıkuşu yeni bölüm izle, çalıkuşu 5. bölüm hd izle. Kanal D’de yayınlanan Çalıkuşu 5.bölümü fragmanı izle. Çalıkuşu 5.bölümü ile ekranlara geliyor. 22 Ekim Salı akşamı saat 20:00 ‘da Kanal D’de ekranlara gelecek olan Çalıkuşu yeni bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.

Çalıkuşu 5. bölüm izle seçenekleri

Yakışıklı Burak Özçivit ve güzel oyuncu Fahriye Evcen’in başrollerinde oynadığı Çalıkuşu dizisi her yeni bölmü ile daha da ilgi çekliyor. Uzun süredir ekrnalarda olmamasına rağmen çok sayıda izleyiciye ulaşan Çalıkuşu 5. bölüm fragmanı full izle. Dün 4. bölümü yayınlanan dizide heyecanlı anlar yaşandı. Kamran ve Feride arasında bir anlaşma yapılmıştı. Kamran dul kadın Neriman ile arasında geçen ğilişkinin öğrenilmemesi için Feride ile anlaşma yapıldı. Ayrıntıları sitemizden öğrenebilirsiniz.

Çalıkuşu 5. bölüm izle Feride ve Kamra büyük aşk Kamran’ın dul Neriman’la ilişkisini öğrenen Feride, bu sırrı saklama karşılığında Kamran’la bir anlaşma yapar. Ya anlaşmaya uyulacak, ya da Neriman’ı herkes öğrenecektir. Kamran köşeye sıkışır. Feride’nin konuşacağından korkmaktadır. Ona, düzenli aralıklarla hediyeler gönderir ve oyun başlar. Kamran, Feride’ye oyun oynamış, verdiği sözü tutmamış, oyunu bozmuştur. Üstelik tanıkları da vardır. Kamran, Feride’yi üzdüğünün farkındadır. Kötü haber çabuk yayılır. Feride’nin Kamran’ın ihanetine uğradığı dedikoduları Fransız Mektebi’ne de ulaşır.

Çalıkuşu 5. bölüm tek parça izle seçeneği

Bursa’ya kumaş almaya gittiği sanılan Seyfettin Bey hala ortalarda yoktur. Evdekiler oldukça tedirgindir. Kamran, Bursa’ya babasını bulmaya gitmek için hazırlık yapar. Selim’in Feride’ye olan ilgisi günbegün çoğalır. Kamran’dan Feride ile görüşmek için izin ister. Kamran duydukları karşısında şaşkın ve gergindir…

Kamran’ın dul Neriman’la ilişkisini öğrenen Feride, bu sırrı saklama karşılığında Kamran’la bir anlaşma yapar. Çalıkuşu 5. bölüm tek parça izle dir. Ya anlaşmaya uyulacak, ya da Neriman’ı herkes öğrenecektir. Kamran köşeye sıkışır. Feride’nin konuşacağından korkmaktadır. Ona, düzenli aralıklarla hediyeler gönderir ve oyun başlar… Muhteşem Yüzyılın Vali Bey’i yakışıklı oyuncu Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in başrollerini paylaştığı uzun zamandır beklenen Çalıkuşu bu akşam başlıyor. Daha önce Kenan Kalav ve Aydan Şener’den izlediğimiz Çalıkuşu yepyeni versiyonu ile bu akşam ekranlarda olacak. Daha önce 1986 yılında ekranlara gelen Çalıkuşu Reşat Nuri Güntekin’in ölümsüz eserinden uyarlanmış ve büyük bir beğeni kazanmıştı. Çalıkuşu 5. bölüm izle. Bugün ekranlara gelecek olan Çalıkuşu günümüzde geçmiyor. Haylaz ve uslanmaz bir Çalıkuşu olan Feride büyüyünce kabul etmesede aşkın ne olduğunu anlıyor. Kuzeni Kamuran’a gönlünü kaptıran Feride aşkın büyük yükünü kaldıramayıp kaçıyor. Kamran, Feride’ye oyun oynamış, verdiği sözü tutmamış, oyunu bozmuştur. Üstelik tanıkları da vardır. Kamran, Feride’yi üzdüğünün farkındadır. Kötü haber çabuk yayılır. Feride’nin Kamran’ın ihanetine uğradığı dedikoduları Fransız Mektebi’ne de ulaşır.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.2/10 (29 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: -1 (from 7 votes)
Çalıkuşu 5. Bölüm Tek Parça izle 22 Ekim Salı, 6.2 out of 10 based on 29 ratings

Benzer Konular

Çalıkuşu 25. bölüm tek parça 10 Nisan Perşembe

Çalıkuşu 25. bölüm tek parça 10 Nisan Perşembe

 Çalıkuşu 25. bölüm tek parça izle, Çalıkuşu son bölümü izle ile tekrar beraberiz. çalıkuşu 25....

Çalıkuşu 24. bölüm tek parça izle 3 Nisan Perşembe

Çalıkuşu 24. bölüm tek parça izle 3 Nisan Perşembe

 Çalıkuşu 24. bölüm de neler olacak ? Çalıkuşu 24. bölüm yeni gününde ve yeni saatinde. Çalıkuşu...

Çalıkuşu 23. bölümü izle 25 mart

Çalıkuşu 23. bölümü izle 25 mart

Çalıkuşu 23. bölüm izle bir hafta daha rötar yaptı. Çalıkuşu 23. bölüm de neler olduğunu....

Çalıkuşu 23. bölüm izle 25 Mart Salı KanalD

Çalıkuşu 23. bölüm izle 25 Mart Salı KanalD

 Çalıkuşu 23. bölüm izle ve Çalıkuşu son bölümü tek parça izle ile verdiğimiz hizmetler dışında...

Çalıkuşu 23. bölüm tek parça izle son bölüm 25 Mart Salı

Çalıkuşu 23. bölüm tek parça izle son bölüm 25 Mart Salı

 Çalıkuşu son bölümü tek parça izle, Çalıkuşu son bölüm, Çalıkuşu 23. bölüm izle, Çalıkuşu 23....

Yukarı