Çalıkuşu Dizisi Son Bölümü İzle

Çalıkuşu Dizisinde Neriman Kimdir ? Gerçek Adı

Çalıkuşu dizisi neriman kimdirÇalıkuşu izlettirme sitemizde sizlere karakter tanıtımları paylaşıyoruz. Çalıkuşu dizisinde neriman kimdir ? bu yazıda bunu paylaşacağız arkadaşlar. Çalıkuşu-izle.com bünyesi altında sizlere kaliteli paylaşımlar yapmaya çalışıyoruz. Çalıkuşu dizisinde neriman gerçek adı nedir merak ediyorsanız paylaşımımızı iyi okuyun arkadaşlar.

Çalıkuşu dizisi neriman karakteri nasıl biri ?

40 yaşlarında. Çok güzel, tam anlamıyla bir dişi. Kamran’ın yasak sevgilisi. Bir erkeğin ne istediğini, ihtiyaçlarını, onu nasıl avucunun içine alabileceğini bilen, tecrübeli, olgun bir dul kadın. Yaşadığı dünya, toplumsal dayatmalar yüzünden Neriman, erkekleri bir araç olarak görüyor. Bir erkeği posası çıkana kadar sömürüp sonra sokağa atar. Ne var ki Levent’in planı gereği giriştiği aşk oyununda Kamran’a gerçekten aşık olur.

Çalıkuşu dizisi Begüm Kütük Yaşaroğlu biyografisi

Evet arkadaşlar dizide ki Neriman karakterini Begüm Kütük Yaşaroğlu canlandırıyor. Begüm Kütük Yaşaroğlu kimdir ? biyografisi için yazının devamını okuyunuz.

27 Ağustos 1980′de İzmir’de doğdu. İlk öğretimini Namık Kemal İlkokulu’nda, orta ve liseyi İzmir Özel Tevfik Lisesi’nde tamamladı. Fransa’da Nancy 2 Üniversitesi’nde Medya İletişim okudu.

Oyunculuk kariyerine TV dizileriyle başlayan sanatçı sırasıyla Melek, Aga, Kurtlar Vadisi, Hayat Güzeldir, Uygun Adım Aşk, Canım Ailem, Gönülçelen, Yalan Dünya ( konuk oyuncu) gibi televizyon dizilerinin yanı sıra Gecenin Kanatları, Romantik Komedi, Peşpeşe, Mar sinema filmlerinde ve çeşitli kısa filmlerde rol aldı. Rol aldığı Mar filmi Siyad En iyi Film Ödülü, Malatya Film Festivali Jüri Özel Ödülü, 28. İskenderiye Uluslararası Film Festivali En iyi Film Ödülü’ne layık görüldü.  2005-2007 yılları arasında Sineshow isimli sinema programı hazırlayıp sundu.

2010-2011 senesinde rol aldığı Olağan Mucizeler tiyatro oyununda canlandırdığı Joy karakteri ile Direkler Arası Seyirci Tiyatro Ödülleri’nde, En İyi  Kadın Oyuncu Ödülü’ne layık görüldü. 5. İnönü Üniversitesi Kısa film Festivali, 48. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali  Ulusal Kısa Film Yarışması’nda jüri görevini üstlendi. Yurt dışında  yayınlanan Orange GSM reklam filmi, Türkiye’de ise Bosch, Samsung, Sarelle reklam kampanyalarında rol aldı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 3 votes)
Çalıkuşu Dizisinde Neriman Kimdir ? Gerçek Adı, 6.0 out of 10 based on 2 ratings

Benzer Konular

Çalıkuşu dizisinde Selim Kimdir ? Gerçek Adı

Çalıkuşu dizisinde Selim Kimdir ? Gerçek Adı

Çalıkuşu disizi hakkında açtığımız sitede içerik oluşturmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda sizlere çalıkuşu dizisinde selim...

Çalıkuşu Dizisinde Necmiye Kimdir ? Gerçek Adı

Çalıkuşu Dizisinde Necmiye Kimdir ? Gerçek Adı

Çalıkuşu necmiye kimdir ? arkadaşlar bilmiyorsanız makaleyi okuyun. Çalıkuşu dizisi Necmiye kimdir ? gerçek adı...

Çalıkuşu Dizisinde Besime Kimdir ? gerçek adı

Çalıkuşu Dizisinde Besime Kimdir ? gerçek adı

Merhabalar arkadaşlar çalıkuşu dizisi besime kimdir merak mı ettiniz ? cevaplar burada. Çalıkuşu besime gerçek...

Çalıkuşu Dizisinde Seyfettin Kimdir ?

Çalıkuşu Dizisinde Seyfettin Kimdir ?

Merhabalar, çalıkuşu dizisi seyfettin kim ? merak mı ediyorsunuz ? Çalıkuşu seyfettin kimdir merak edenler...

Çalıkuşu Dizisinde Feride Kimdir ?

Çalıkuşu Dizisinde Feride Kimdir ?

Merhabalar, yeni bir makale ile karşınızdayız. Bu makalede çalıkuşu dizisinde Feride kimdir onu anlatacağız. Çalıkuşu...

Yukarı